Reference

Pan Ing.Václav Beran je velice spolehlivý a empatický realitní makléř. Vždy se na něj dalo spolehnout, byl vždy ochoten poradit a díky jeho schopnostem byl prodej bytu dokončen. Jeho prezentace prodávajícího bytu byla vynikající a nadmíru jsem s ní byla spokojena. Patří mu velké díky.
Koubková
"Příjemné, solidní jednání, výborná prezentace nemovitosti a překvapivě dobrá organizace samotné závěrečné transakce."
Jan Betlach
Dobrý den, pane Berane, děkujeme moc za zprostředkování prodeje bytu. Jsem rád, že se všechny administrativní úkony podařily vyřídit během jediného dne, což nám uspořilo mnoho času. Ať se Vám v realitách dále daří :-) S pozdravem,
Bureš Pavel
Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za Váš mimořádně aktivní, vstřícný a odborný přístup při prodeji rodinného domu. Všem budoucím prodávajícím či kupujícím bych jako spokojená klientka Vaše realitní služby velmi doporučila. Jestli můžete, vložte prosím tuto zprávu na Vaše stránky. S pozdravem
Dana Dolanská
Dobrý den pane Berane, jak mi tu napovídá Honza, spolupráce s Vámi byla čirá radost, děkujeme. S pozdravem Zuzana Bittlová a Jan Nový
S pozdravem Zuzana Bittlová a Jan Nový
V lednu 2019 jsme oslovili realitního makléře Ing. Václava Berana reality-BV s.r.o. Česká Třebová a uzavřeli jsme smlouvu o výhradním zastupování o zprostředkování prodeje nemovitosti. Pan Ing. Beran zprostředkoval prohlídku bytu, zajistil kupní smlouvu a další potřebné záležitosti. Současně nás průběžně informoval a byl k dispozici. Je profesionální, spolehlivý, předvídavý, má zkušenosti a zná lokalitu. Celý proces prodeje trval cca 34 dní. Tuto realitní kancelář hodnotíme jako spolehlivou, profesionální a doporučujeme ji. Hana a Mirek
Schneeweiss Miroslav
Maximální spokojenost. Dům jsem prodal během několika týdnů. Vše bylo rychlé a profesionální. Nemusel jsem se absolutně o nic starat. O vše se postaral p. Beran. Poradil, vše zařídil a jako bonus prodal nemovitost za vyšší cenu. Než jsem původně chtěl. Kudy chodím, tam ho chválím a nabízím jeho služby. Můžu ho doporučit, protože nikoho lepšího na prodej nemovitosti neseženete.
Smejkal Jakub
Vážený pane Ing.Berane, ráda bych Vám tímto poděkovala za zprostředkování prodeje nemovitosti. S Vašimi službami jsem byla nadmíru spokojená. Také děkuji za velmi vstřícné profesionální jednání a přátelský přístup. Vaše služby mohu všem jen doporučit a budu se těšit třeba někdy v budoucnu. Moc Vám děkuji, Česká Třebová – prodej nemovitosti
M.Půlkrábková, Česká Třebová
S panem Beranem jsme se setkali při koupi nemovitosti. Spolupracovalo se nám s ním velice dobře, a to hlavně z toho důvodu, že je to poctivý člověk. Zjistili jsme totiž, že tato vlastnost není v dnešní době u realitních makléřů obvyklá. Pan Beran je spolehlivý, ochotný, ohleduplný a profesionální. Děkujeme Vám za příjemnou spolupráci a přejeme Vám do dalších let hodně spokojených klientů.
Manželé Bouškovi
Dobrý dne pane Berane, tak či tak jsem Vám chtěl zavolat a poděkovat za skvělou spolupráci. Úhrada byla včera v pořádku připsána na účet. Co se týká reference, použiji tedy Vaše otázky : - proč jste si mě vybrali abych vám prodal byt na základě kladných referencí od známých - napište jednu věc, proč se vám se mnou dobře prodávalo těch věcí je více, zejména však Váš přístup, poctivost, solidnost a naprosto přehledné a jasné podmínky prodeje a provize – jednoduché a čitelné - v čem bych se mohl zlepšit tady mě opravdu nic nenapadá :) - kdyby jste mě doporučovali někomu jinému, co by jste řekli? řekl bych všechny ty věci, proč se mi s Vámi dobře prodávalo a spolupracovalo, určitě bych Vás doporučil Přeji krásný zbytek dne, klidné prožití Vánočních svátků a do roku 2019 přeji hodně zdraví, osobních úspěchů a hodně realizovaných obchodů.
Limberský
Realitní kancelář pana Ing. Berana jsem si vybral na základě doporučení rodinných příslušníků, kteří měli s panem Beranem výborné zkušenosti z minulosti. Následně jsem se i já přesvědčil o jeho profesionalitě, rychlosti, spolehlivosti a ochotě poradit, díky čemuž vše proběhlo hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
S pozdravem Ing. Křibský
Dobrý den pane Berane, chtěl bych Vám a Vaší realitní kanceláři touto cestou peděkovat za pomoc při hledání bydlení a především za vstřícné a profesionální jednání. Děkuji a přeji Vám mnoho zdaru při Vaši práci a spoustu spokojených klientů jako jsem byl s Vašimi službami spokojen já.
R. Dvořák
Pár vět k prodeji s reality BV - důvod výběru: již druhá transakce, po první dobré není jiná volba - absolutní spolehlivost, férové jednání, velmi slušný přístup ke klientům obou stran, rychlost - pokud bych mohla doporučit, tak proč: vždycky zvedne telefon, komunikuje, hledá řešení - cestu, spokojenost obou stran, trpělivý, je přizpůsobivý termínům - a to všechno s úsměvem. Po mých zkušenostech s makléři jiných realitek jasná jednička!
Benešová Alžběta
Velice seriózní jednání, ochota a vstřícnost se strany pana Berana. Po dvou letech hledání vysněného vlastního bydlení, jsme s přítelkyní realizovali náš sen přes jeho realitní kancelář.
Děkuji Adam Kubík
Pan Beran se nám velmi rychle a profesionálně postaral o prodej našeho bytu. S veškerou administrativou nám poradil a byt prodal za nejvyšší možnou cenu. Velice rádi jej budeme doporučovat i ostatním. Spolupráce byla naprosto perfektní a moc mu děkujeme i za osobní přístup.
Jirouškovi
Při koupi bytu v Ústí nad Orlicí jsme využili služeb realitní kanceláře reality-BV, jmenovitě Ing Berana. S panem Václavem Beranem proběhla koupě velmi rychle, hladce a precizně. Bezchybně a ochotně se postaral o všechny organizační záležitosti a administrativu spojenou s koupí bytu. Veškeré jednání byla na velmi profesionální úrovni. Pracoval velmi rychle, komunikovali jsme i o víkendu, abychom doladili detaily, byl vždy ochotný a velmi vstřícný. Ing. Berana jako makléře můžeme všem zájemcům vřele doporučit.
manželé Kroulíkovi
Spolupráce s reality-BV s.r.o. při prodeji rodinného domu Mohu vyjádřit maximální spokojenost – respektování požadavků klienta, průběžná komunikace o vývoji potenciální poptávky, rychlé informace o zájmu klientů. Samostanost, kvalitní příprava veškeré dokumentace, časová flexibilita.
Ing. Hnulíková Luďka
Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za prodej bytu a garáže v Ústí nad Orlicí. Oceňuji Váš profesionální přístup a velmi příjemné vystupování. Můžu s klidným srdcem doporučit dalším zákazníkům.
Ilona Velová
Dobrý den, posíláme za nás referenci a ještě jednou děkujeme za Vaše služby! Se službami Ing. Berana jsme spokojeni a oceňujeme především jeho rychlost, spolehlivost, přizpůsobivost našim potřebám a znalosti poměrů v dané lokalitě, což nám pomohlo v rozhodování o nákupu nemovitosti. Při srovnání se zkušenostmi s jinými realitními makléři je pan Beran extra třída, přitom je velice slušný a nic nikomu nevnucuje. Můžeme jen doporučit.
Petr Soukup a Ilona Kočvarová
Dobrý den, dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za velice profesionální přístup ohledně koupě nemovitosti v České Třebové. Se službami Vaší realitní kanceláře jsem byl velice spokojen a především bych vyzdvihl velice seriózní jednání, profesionalitu, ochotu s čímkoliv pomoci a celkový přístup k realizaci koupě nemovitosti. Určitě bych Vás doporučil dalším potencionálním klientům, kteří mají s Vámi jistotu, že se vše podaří dotáhnout do zdárného konce. Pokud bych v budoucnu náhodou potřeboval pomoc s realitami, neváhal bych se na Vás znovu obrátit. Též bych rád poděkoval touto cestou pí. Monice Kocandové, která úzce spolupracuje s p. Beranem ohledně investičních záležitostí. Velice bych vyzdvihl profesionální přístup, ochotu s čímkoliv pomoci a do budoucna bych Vás též doporučil klientům. U Vás má klient jistotu, že mu vše ochotně vysvětlíte, správně poradíte a s Vaší pomocí lze vyhledat nejvhodnější varianty na trhu s hypotečními úvěry. Oběma Vám přeji pevné zdraví, spoustu spokojených klientů a ať se vám oběma v životě krásně daří :)
pozdravem Marek Vobořil
Dobrý den, s vaší realitkou jsme byli velice spokojeni. Dobrá komunikace, vstřícnost, spolehlivost a ochota z vaší strany.
Můžeme jen doporučit budoucím klientům. Boháčková
Dobrý večer, děkujeme vám za vstřícné, ochotné a profesionální jednání, byly jsme moc spokojeni s vaším přístupem. Vše probíhalo v naprostém pořádku a rádi vás doporučíme dalším klientům.
S pozdravem Rerychová
Dobrý večer, děkujeme vám za vstřícné, ochotné a profesionální jednání, byly jsme moc spokojeni s vaším přístupem. Vše probíhalo v naprostém pořádku a rádi vás doporučíme dalším klientům.
S pozdravem Rerychová
Pan Václav Beran odvedl profesionální práci ke spokojenosti obou stran, jak prodávajícího tak kupujícího.Cením si i jeho klidného a věcného přístupu.Služby této realitní kanceláře mohu jenom doporučit!
Hedvika Applová
Výhody prodeje nemovitosti prostřednictvím Reality BV s.r.o. - od počátku jednání velmi dobrý přístup makléře - jasné a přesné popsání postupů v zadaném procesu prodeje - velmi dobrá znalost realitního trhu - velmi přesné stanovení reálné prodejní ceny nemovitosti - kompletní zajištění administrace prodeje - minimální administrativní požadavky na prodávajícího
Pavel Kovář
Chtěla bych poděkovat panu Beranovi za perfektní zastupování při prodeji domu. Byla jsem velice spokojena. Vše proběhlo rychle a k mé plné spokojenosti. Pana Berana mohu doporučit.
Šilarová
Za mě jako klienta/kupce mohu vyjádřit pouze spokojenost se všemi provedenými úkony p. Berana - vše proběhlo hladce, bez jakýchkoliv problémů a hlavně velmi rychle. Reakce na dotazy a dokumenty byla téměř okamžitá od první fáze prohlídky nabízené nemovitosti až po vystavení všech potřebných dokumentů po prodeji nemovitosti. Tímto p. Beranovi děkuji a mohu jeho služby pouze doporučit..
S pozdravem R. Falta
Dobrý den, "Myslím, že jsme měli velké štěstí, když jsme koupi nemovitosti řešili přes pana Berana. Charakterizovala bych ho slovy: ochotný, slušný, pečlivý, poctivý, flexibilní. Komunikace s ním byla rychlá, „papírování“ bezproblémové. Co víc si u zařizování vlastního bydlení přát. :) Ještě jednou za všechno díky!"
S pozdravem Monika Andrlová
Pane Berane, děkuji Vám za úspěšný prodej mého domku s garáží a zahradou. Spolupráce s Vámi byla z Vaší strany profesionální a bez komplikací. Vše probíhalo podle dohodnutých pravidel. Oceňuji vstřícnost a ochotu při mém problému, který byl zjištěn dodatečně na katastrálním úřadu. Děkuji za pomoc při dodatečném zpracování pasportu stavby doporučením na stavaře, který mi dokumentaci zpracoval. A také za vyřešení následného problému kupujícího s hypotékou. V případě, že bych potřebovala v budoucnu službu realitní kanceláře, ráda se opět obrátím na Vás.
S pozdravem Vaše klientka Kučerová.
Při prodeji bytu jsme zprostředkování svěřili firmě Reality-BV.cz p. Berana. Prodej proběhl rychle, bez problémů, se znalostí věci. Takže spokojenost, mohu jen doporučit.
Oldřich Kunvalský Ústí nad Orlicí P. S. Pro Vás: chci Vám tímto ještě za sebe i manželku poděkovat za profesionalitu a solidnost, díky. O. K.
Dobrý večer pane Ing. Berane, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši skvělou spolupráci při prodeji domu a koupě bytu. S Vašemi službami jsme byli velmi spokojeni a oceňujeme Vaše vstřícné a ochotné jednání. Určitě bychom Vaše služby doporučili všem dalším zájemcům.
S pozdravem Šedovi
Dobrý deň, spolupráca s pánom Beranom bola naprosto bezproblémová a dokonalá. Keďže to bol náš prvý predaj, nevedeli sme, čo všetko je potrebné zariadiť a vybaviť a pán Beran nám všetko ochotne a podrobne povysvetľoval. Určite doporučujeme a v prípade potreby sa na jeho služby znova obrátime.
S pozdravom, Iveta Čižinská
Dobrý den, pane Berane, moc děkujeme za Vaši výbornou práci, vše probíhalo velmi rychle, komunikace byla perfektní.Ať se Vám daří.
S pozdravem Olga Ejemová
Při prodeji rodinného domu v Opatově jsem po několika návštěvách realitních makléřů zvolil služby realitní kanceláře Reality BV - Václav Beran. Transparentní cena,férové jednání a naprosto ukázkový přístup jak k prodávajícímu tak i kupujícímu. Při prodeji nemovitosti se objevilo i pár problémů,které pan Beran vyřešil i nad rámec svých povinností. Pokud budu někdy řešit nákup nebo prodej nemovitosti určitě využiji opět služeb pana Berana.
Knol R
Dobrý den, děkuji za rychlé prodání bytu. Spolupráce byla na vysoké úrovni s veškerým zajištěním potřebných náležitostí. Jednání s Vámi bylo vždy příjemné a bezproblémové. V případě potřeby se na Vás rád s důvěrou obrátím
Děkuji Jaroslav Kysela
Vážený pane Berane. Rádi bychom Vám tímto poděkovali za úspěšně zrealizovaný prodej naší nemovitosti. Setkali jsme se s velice vstřícným, přátelským a spolehlivým jednáním, Vaše vystupování bylo vždy profesionální, ochotné a seriózní. Po celou dobu jednání jsme byli z Vaší strany podrobně informováni o probíhajících akcích a jednáních se zájemci u koupi naší nemovitosti. Rovněž uzavření kupní smlouvy a vyřízení náležitostí spojených s prodejem proběhlo pro všechny zúčastněné strany bez problémů a komplikací. Byli jsme s Vámi velice spokojeni, a proto můžeme Vaše služby všem případným zájemcům vřele doporučit.
S přátelským pozdravem Libuše Kuličková a Jiří Fišar
Prodal jsem prostřednictvím realitní kanceláře pana Berana rodinný dům v České Třebové, velmi oceňuji jeho vstřícnost, spolehlivost a znalosti místního trhu s nemovitostmi. Slova naprostá spokojenost to asi plně vystihují. Tímto bych mu chtěl ještě jednou poděkovat.
Jiří Škop
Dobrý den pane Beran, Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Váš profesionální přístup při prodeji bytu, za ochotu a vstřícné jednání i při řešení převodů energií ( ČEZ , RWE , atd. ). Rád Vaše služby doporučím jiným zájemcům. Děkuji a s pozdravem
Karlík Jaroslav
Dobrý den, pane Berane, Vaše služby jsou 100 procentní, máte zájem jak o klienta, který prodává, tak i o klienta, který kupuje. Vždy se stanete na určitou dobu součástí jejich životů. Já u Vás prodávala dvakrát a jednou kupovala a nemám žádné připomínky. Pokud bych potřebovala, určitě se zase obrátím na Vás, protože svou práci děláte od A až po Z :))
Děkuji, pěkný den Felcmanová
Můžeme potvrdit, že v prodeji naší nemovitosti sehrál kladnou roli realitní makléř Ing. Beran. Jeho zkušenosti, spolu s profesionalitou a klidnou povahou i zpětně hodnotíme jako devizu, která se v případě komplikovaného prodeje osvědčila.
Jana a Milan Bednářovi
Dobrý den, ráda bych touto cestou upřímně a především s doporučením pro další klienty realitní kanceláře Reality-BV poděkovala Ing. Václavu Beranovi za veškeré služby při prodeji našeho domu a současné koupi bytu v České Třebové. Náš tzn. "kulový blesk" proběhl v rekordním čase a naprosto bez problémů díky profesionálnímu postupu pana Berana. Oceňuji kvalitní fotografie nemovitosti pro inzerci, naši následnou komunikaci telefonicky a e-mailem i v podvečerním čase a o víkendech, po celou dobu jsem byla neustále informována o všech akcích i jednáních se zájemci o koupi domu a stejně tak probíhalo i souběžné jednání s prodejcem bytu. Na všechna jednání do banky, na matriku, finanční správu i k dodavatelům energií nás makléř ochotně dovezl, poradil rovněž s právními a daňovými podklady až po konečný podpis kupních smluv a zajistil i osobní účast při předávání nemovitostí včetně kompletních protokolů. Jsem velice spokojená se službami realitní kanceláře pana Ing. Václava Berana, prodávala jsem s touto realitkou opakovaně, proto mohu její služby všem zájemcům doporučit!
Ilona Doubravová
Pane Berane, dobrý den. Přesvědčila jsem se, že doporučení na Vás bylo pravdivé. Vysoce profesionální přístup, Vaše velmi příjemné vystupování, velmi kladně hodnotím řešení vzniklých problémových situací, závěrem naprostá spokojenost bez výhrad. Pokud bude příležitost, určitě Vás doporučím. S přáním pěkného dne
Pecinová Marie
Prodávající byl docela komplikovaný případ a Ing. Beran stále hledal cesty, jak dotáhnout koupi do zdárného konce, což se nakonec podařilo. V dnešním světě není snadné najít seriozní a zároveň cenově přijatelnou firmu. Mně se to v případě reality-BV podařilo a jsem ráda, že jsem se obrátila právě na ni. Doporučuji tedy s klidným srdcem služby realitní kanceláře reality-BV vedené Ing. Beranem Václavem. Děkuji
Anna Stejskalová
Se službami pana Ing. Václava Berana jsme byli spokojeni. Obrátili jsme se s prodejem našeho bytu právě na pana Berana, protože to byl on, kdo nám byt v minulosti prodával. Zároveň jsme s ním spolupracovali při koupi nového domečku. Oceňujeme jeho schopnosti skloubit Prodej bytu / Koupě domku ke spokojenosti všem zúčastněním. Zajistil vše potřebné pro převod nemovitosti a dohlížel nad finančními toky. Se službami jsme byli velmi spokojení a můžeme tímto doporučit dalším zákazníkům.
Stránský
Při koupi bytu jsme využili služeb reality BV pana Berana. Byli jsme moc spokojeni. Oceňujeme jeho spolehlivost, vstřícné, přátelské a profesionální jednání. Můžeme ostatním jen doporučit.
Děkujeme Kropáčkovi
"Po několika špatných zkušenostech s realitkami jsem se zařekl, že s realitkou jednat již nehodlám (ať již jako kupující nebo prodávající). Pan Beran mne přesvědčil, že skutečně stále existují vyjímky a najdou se i velice seriózní makléři, kteří si svým profesionálním přístupem dokáží získat klientovu důvěru. Služby realitní kanceláře
Reality-BV s.r.o. mohu s klidem doporučit. Roman Coufal, Ústí nad Orlicí"
Se službami pana Ing. Václava Berana jsme byli velice spokojeni. Velmi vstřícné profesionální jednání a přátelský přístup. I při uzavření smlouvy a vyřízení všech náležitostí, nám pan Beran ochotně pomohl s věcmi, které byly nad rámec jeho povinností. Pana Berana můžeme jen doporučit a pokud v budoucnu budeme potřebovat realitní služby, víme na koho se obrátit.
Polmanovi, Ústí nad Orlicí - nákup nemovitosti
Dobrý den, ráda jsem využila vaše služby. Jste člověk opravdu milý a máte zájem hlavně plnit požadavky klientů
Mějte hezký den S pozdravem Dana Schnebergerová
Spolupracovali jsme s panem Beranem při koupi domu v Dlouhé Třebové a byli jsme velmi spokojeni. Pan Beran nám vysvětlil vše, co bylo potřeba vědět, nebyl problém se na ničem dohodnout a vše proběhlo opravdu tak, jak bylo slíbeno. Vážíme si profesionálního a zároveň přátelského přístupu při komunikaci. Jeho realitní kancelář tedy rozhodně doporučejeme za opravdu férový přístup, podmínky a rychlé jednání.
D. Štarman, M. Vašíčková
Pana Ing. Berana jako realitního makléře určitě doporučuji. Oceňuji především jeho seriózní jednání, spolehlivost, ochotu, připravenost a smysluplnost jeho jednání. Naše zakázka i přes nestandartní okolnosti proběhla ke spokojenosti obou stran.
Michaela Křibská
Přes reality-BV s.r.o. jsem prodávala třípokojový byt v Ústí nad Orlicí. Nejvíce si na celé transakci cením profesionality a flexibilního přístupu pana Berana. Nemalou výhodou jeho služeb je výborně zmapovaná znalost regionu Ústeckoorlicka, což přináší velkou šanci pro nalezení nejoptimálnějšího klienta. S jeho službami jsem byla velmi spokojená, je to člověk na správném místě a mohu ho upřímně jen doporučit dalším zájemcům.
L. Chaloupková.
Služby této kanceláře jsem využil jak při prodeji, tak i při koupi nemovitostí. Jednání kanceláře je na profesionální úrovni, jasné stručné a hlavně co se dojedná, to platí. Fixní provize jak při prodeji tak při koupi nemovitostí jsou velice příznivé a jsou v ní obsaženy veškeré služby při realizaci zakázky. Zákazník dostane e-mailem kupní smlouvu ke kontrole a poté se sejde s protistranou při podpisu smlouvy. Z těchto důvodů doporučuji tuto kancelář všem zájemcům o koupi či prodej nemovitostí.
Spokojený zákazník Petr Končický
Dobrý den, přes reality-BV s.r.o. jsme prodávali náš dvoupokojový byt. Samotná realizace prodeje byla velmi rychlá, do 14 dnů jsme uzavřeli smlouvu o prodeji. Velmi oceňuji profesionální servis a ochotu pana Berana a jeho služby mohu upřímně doporučit dalším zájemcům. Velkou výhodu vydím také v tom, že reality-BV s.r.o. působí v oblasti Ústeco/Orlicka po řadu let a mají v tomto regionu výbornou reputaci.
S úctou Pavel Janda
Dobrý večer, rád bych vyjádřil spokojenost s Vašimi službami. Rychlá komunikace, optimální výběr a nabídka klientů a realizace nájmu bez problémů. S klienty jsem spokojen. V případě potřeby se rád na Vás opět obrátím.
Josef Rössler 8-)
Vážený pane Berane, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za vstřícné a rychlé jednání, které se týkalo prodeje mé nemovitosti. Hlavně bych znovu ocenil Vaši profesionalitu, komunikaci s oběma stramami, přípravu veškeré dokumentace. Jsem velmi vděčný i za vyhotovení daňového přiznání, se kterým bych měl další práci. Celý prodej proběhl rychle, spolehlivě a ke spokojesti obou stran. Dodnes mezi mnou a a kupujícími panují dobré vztahy a to je myslím důkazem všeho.
Buhumil Kšír
Pana Ing. Václava Berana ze spolecnosti reality-BV s.r.o. jako realitního makléře ráda doporučuji. Pomohl mi jak pri nákupu, tak prodeji nemovitosti. Oceňuji jeho férove jednání a ochotu pomoci, což v tomto oboru podnikaní neni tak obvykle.
A. Vaničková
Dobrý den pane Berane, dovolte, abych Vám touto cestou poděkoval za skvělou spolupráci při prodeji mého bytu v Ústí nad Orlicí. Spolupráce byla víc než výborná, nemám sebemenší připomínky. Jen samou chválu. Prodej proběhl bez komplikací a dovolím si tvrdit "v rekordním čase". Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Miroslav Faltejsek
Miroslav Faltejsek
Se službami pana Ing. Václava Berana jsme byli velmi spokojeni. Vybrali jsme si ho pro prodej našeho bytu, který nám v minulosti pomohl získat. Oceňujeme především jeho nenásilnou avšak účinnou formu jednání. Využijete-li jeho služby, rychle zjistíte, že mu můžete plně důvěřovat a že vše půjde správným směrem. Byt jsme prodali do třech týdnů i za vyšší cenu, kterou nám pan Beran doporučil. Zajistil vše potřebné pro převod nemovitosti a dohlížel nad finančním vyrovnáním. Velmi zajímavá cena jeho služeb je jen pomyslnou třešničkou na dortu. Realitní služby pana Ing. Václava Berana můžeme opravdu doporučit a bude-li příležitost, oslovíme jej i v budoucnu.
manželé Hrabčukovi, Ústí nad Orlicí

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA