Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební parcela číslo 1518/2, 627m2, Třebovice

 

1 259 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji parcelu číslo 1518/2 o velikosti 627m2 v obci Třebovice. Dle územního plánu je určena pro výstavbu rodinného domu /bydlení v rodinných domech – venkovské/.

Sítě: voda na hranici pozemku dle fotografie, elektrika přivedena na hranici parcely do elektro sloupku, je nutné osadit elektroměr, kanalizace – v průběhu tohoto roku bude parcela napojena na veřejnou kanalizaci. Parcela není oplocena, dostupnost je z asfaltové komunikace. Perfektní dostupnost do České Třebové 6 km, Lanškrouna 11km, Svitavy 15km. V obci je Konzum, Školka, škola do 5.třídy, vlaková zastávka cca 60m, autobusová zastávka cca 300m.  

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Parcela je k dispozici za 10 dní po podpisu kupní smlouvy.

 

Videoprohlídka

3D scan

Dokumenty k územnímu plánu: Hlavní výkres a textová část

UP_Trebovice_I-b-_HV up_trebovice_text

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF