Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zemědělská usedlost, 4+1, 525m2, pozemek 3286m2, Džbánov 26, Voděrady Prodáno

 

 

 

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost o zastavěné ploše 525m2 v obci Džbánov 26, 56601 Voděrady katastrální území Džbánov u Litomyšle s okolním pozemkem o velikosti 3286m2. Okna jsou plastová, elektrika ze 70 procent v mědi, střecha: pálená taška Tondach v roce 2010, Topení: kotel na tuhá paliva automat třídy 3, přístup po obecních cestách jeden do uzavřeného dvora s možností parkování a druhý příjezd bránou na zahradu. Veřejný vodovod, kanalizace: žumpa, v obci je v plánu realizace kanalizace. el. 220/380. Nemovitost je vhodná pro hospodaření a chovu dobytka. Zahrada 3286m2 je celá oplocená v uzavřeném dvoře je nádrž na vodu. Sklep kamenný cca 20m2. Zůstává kuchyňská linka, vybavení dílny může být dohodou ponecháno. Nemovitost je k dispozici dohodou. Energetická skupina: G

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF