Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zemědělská usedlost, 2+1, 539m2, parcely 8 718m2, Horní Hynčina 123, Pohledy

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost o zastavěné ploše 539m2 v obci Horní Hynčina 123, 568 02 Pohledy - Horní Hynčina katastrální území Horní Hynčina s pozemky o celkové výměře 8718m2. Okna jsou z jedné poloviny plastová, zbytek jsou původní dřevěná, střecha: pálená taška, nové okapy, Topení: samotížný kotel na tuhá paliva, přístup do uzavřeného dvora po vlastní parcele s možností parkování. Veřejný vodovod, kanalizace: žumpa, elektrika 220V/380V. Nemovitost je vhodná pro hospodaření a chovu dobytka. Okolní parcely o celkové výměře 8 718m2. Sklep 2x kamenný. Zůstává kuchyňská linka, varná deska. Nemovitost je k dispozici nevyklizená za 14 dní. Energetická skupina: G

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF