Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 Zahrada 396m2, Česká Třebová – Na Pokloně

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rovinatou parcelu číslo 2746/7 zapsané na LV 6403 o výměře 396m2 v katastrálním území Česká Třebová. Přístup je po parcele 2746/1 zapsané na LV 6404 v podílovém vlastnictví 1/12, nebo lze vybudovat samostatný vjezd. Voda je přivedená do jímky na parcelu a je k dispozici jaro, léto, podzim. Elektrika je přivedena do sloupku dle foto. V kolně chemické WC. Součástí prodeje je maringotka k příležitostnému přespání. Na parcele v podílovém vlastnictví je k dispozici bazén.
Slunné místo, dobre dostupné autem po zpevněné cestě. Na parcele lze postavit chatu. Dobrá dostupnost z města nebo z nádraží. Rastaurace Na Horách 700m, běžecké tratě. Parcela je k dispozici za 7 dní po podpisu kupní smlouvy.

 

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF