Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Trvalý travní porost 299m2, Česká Třebová – Parník, Habeš u Pekláku Prodáno

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji parcelu číslo 732/29 zapsané na LV 5855 o výměře 299m2 v katastrálním území Parník, Česká Třebová. Přístup je po parcele 820/6 v podílovém vlastnictví a cestě v majetku Města Česká Třebová. Voda, elektrika jsou vyvedeny na parcele. Součástí prodeje je plechová bouda na nářadí 3mx3m. Dobrá dostupnost hned u sjezdovky a u cyklotras na Pekláku. Parcela je k dispozici za 7 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF