Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Trvalý travní porost 1398m2, sítě na hranici, Ústí nad Orlicí - Knapovec PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji parcelu číslo 963/2 a 1245 zapsané na LV 196 ocelkové výměře 1398m2 v katastrálním území Knapovec u Ústí nad Orlicí. Parcela je přístupná z asfaltové komunikace Ústí nad Orlicí - Lanškroun. Parcela je v územním plánu obce pro výstavbu rodinného domu. Sítě nejsou vyvedeny, přípojky vody a elektriky je nutné realizovat, kanalizace vlastní ČOV. Dobrá dostupnost do České Třebové Ústí nad Orlicí a Lanškrouna. Parcela je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF