Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební parcela 1390m2, Přívrat u České Třebové PRODÁNO

 Prodáno

Popis nemovitosti

Stavební parcela 1390m2, voda, elektrika, Přívrat u České Třebové Nabízíme k prodeji parcelu číslo 647/8 zapsanou na LV 332 v katastrálním území Přívrat o výměře 1390m2. Parcela orientovaná na jihozápad, oplocení z ½. Přístup z asfaltové komunikace v majetku obce Přívrat. Inženýrské sítě: elektřina – přiveden kabel do sloupku + elektroměr dle fotografie, voda přivedena na parcelu do šachty + digitální vodoměr dle fotografie, vodovodní přípojku na doporučení je vhodné udělat novou cca /50m-70m/. Kanalizace: na základě hydrogeologického průzkumu, ČOV se vsakovacíma studnama. Na parcele je chatka pro případné uskladnění materiálu. Dostupnost do České Třebové cca 5 minut autem. Parcela je k dispozici ihned po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF