Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební parcela 1242m2, všechny sítě, Rybník u České Třebové PRODÁNO

 

Prodáno 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji parcelu číslo 1418/16 zapsané na LV 685 v katastrálním území Rybník u České Třebové. Parcela je rovinatá rozměrů cca 55m x 23m, orientovaná na jihozápad, oplocení ze ¾ + brána. Přístup z asfaltové komunikace v majetku obce Rybník. Inženýrské sítě: plyn – HUPka na hranici parcely, elektřina – přiveden kabel do sloupku, elektroměr není instalován, voda – přivedena na parcelu, kanalizace – vyvedena v rohu parcely dle foto. Parcela je k dispozici ihned po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF