Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 5+kk, 5+1, garáž 238m2, zahrada 1046m2, Dlouhá Třebová – Vondrák 179

 

 

6 850 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům s dispozicí 5+1 v přízemí a 5+kk s terasou v 2. NP o zastavěné ploše 238m2 v Dlouhé Třebové – Vondrák 179.

Zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů: lednice, sporák, myčka, sedací souprava. Okna a vstupní dveře jsou plastová. Topení plynovým kotlem, venkovní brána na dálkové ovládání. Kanalizace: obecní. K domu náleží zahrada o velikosti 1046m2.

Byt v 2.Np je pronajatý za 25000,- měsíčně včetně energií. Roční výnos z reklamy u silnice 12 000,- Kč/rok

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 3 měsíce po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF