Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 5+1, 117m2, garáž 19m2, zahrada 414m2, Svitavy – Edvarda Beneše 1167/14 PRODÁNO

Rezervace

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 5+1 o zastavěné ploše 117m2, s průjezdnou garáží 19m2. Dům se nachází ve Svitavách – ul. Edvarda Beneše 1167/14. Dispozice: I. NP: vstupní hala, kuchyň, 2x pokoj, malý pokoj dříve pro služebnou, WC a výstup na zahradu. II. NP: 3x pokoj, koupelna, nově opravená terasa a výstup do půdního prostoru. Rekonstrukce: elektrorozvody jsou částečně v hliníku a částečně v mědi, nové přípojky: plynu, elektriky, vody a kanalizace, nově izolovaná terasa s dlažbou na terčích, dva vyvložkováné komíny pro plynový kotel a karmu. Okna jsou původní špaletová, střecha: azbestová šablona. V pokojích a ve vstupní hale jsou parkety. Dům bude nevystěhovaný. Dům je podsklepen z cca 70 procent. K domu náleží zahrada se skleníkem a předzahrádka o celkové velikosti 414m2

Dům se nachází v místě s dobrou dostupností na: autobusové nádraží, Svitavský stadion, obchod, náměstí Míru. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF