Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 4+kk, 154m2, zahrada 418m2, Lanškroun – Dobrovského 475 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+kk o zastavěné ploše 154m² v Lanškrouně - ul. Dobrovského 475. Dispozice: 1.NP: zádveří, obytná kuchyň, 3x pokoj, koupelna, WC, 2x technická místnost, 2. NP: letní podkrovní pokoj, půdní prostor vhodný pro realizaci obytného podkroví. Garáž plechová 17m² je přístupná ze zahrady a možnost dalšího parkování na zahradě.

Zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, myčky, digestoře, lednice, kachlová kamna v obývacím pokoji. Okna jsou plastová, do ulice s protihlukovými skly.

Topení: plynový kombinovaný kotel, rozvody topení v mědi, radiátory Korado. K domu náleží zahrada o velikosti 418m². Nová vodovodní přípojka. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností, veškerá občanská vybavenost: Lidl, Kaufland, Penny, nádraží, škola, školka, pracovní příležitosti. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 10 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujících formu elektronické aukce.

.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF