Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 4+1 garáž Dlouhá Třebová – ul. Niva PRODÁNO

RD 4+1/garáž, terasa, 132m2, výhled, zahrada 661m2, Dlouhá Třebová – ul. Niva

PRODÁNO

Možnost výměny za byt + doplatek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 s garáží a terasou o zastavěné ploše 132m2, který se nachází v obci Dlouhá Třebová – ul. Niva. K domu náleží zahrada o velikosti 661m2 včetně zpevněné plochy kolem domu. Dispozice: I. NP.: zádveří, kuchyň, 2x pokoj, koupelna, WC, garáž, II. NP.: 2x pokoj a půdní prostor. Topení je kotlem na tuhá paliva, radiátory nové – Korado, plyn není přiveden, voda z obecního řádu. Střešní krytina: azbestová šablona. Okna jsou původní dřevěná. Dům je celý podsklepený cca 132m2. Dům se nachází v místě s dobrou dostupností do České Třebové /2km/ a Ústí nad Orlicí 7km. Občanská vybavenost: Tesco, Lidl , Kaufland cca 5 min autem. Dům je k dispozici za 7 dní po podpisu kupní smlouvy. Cena je včetně provize a služeb. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven. Možnost výměny za byt + doplatek.

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF