Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 4+1, 2+kk, 85m2, zahrada 253m2, Kunvald 374

 

 

 

5 485 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+1 a 2+kk o zastavěné ploše 85m2 v Kunvaldu čp 374. Dispozice: 1. NP: obývací pokoj + kuchyň, koupena, zimní zahrada, terasa, 2. NP: 3x pokoj, koupelna, lodžie, 3. NP: 2x pokoj s kuchyňským koutem, koupelna. Celý dům je podsklepen: garáž, kotelna, sklepy. Okna plastová, střešní krytina azbestová šablona.

Zůstává kuchyňská linka včetně: trouby, sklokeramické varné desky, digestoře a lednice. Ostatní vybavení je na dohodě.  

Inženýrské sítě: přívod vody v plastu, rozvody v domě v plastu, Dům je napojen na kanalizaci, elektrika 220/380V, 1NP. a 3.NP v mědi, 2.NP v hliníku. Topení na tuhá paliva – peletky, automat, lze i dřevo, na kotel revize, komín v roce 2023. Teplá voda bojlerem.  

Dvě jímací nádrže na dešťovou vodu o velkosti 7m3 a 1m3. K domu náleží zahrada o velkosti 253m2, součástí je zimní zahrada, skleník, kůlna, altán, vše perfektně udržované.

Žamberk 7km, Letohrad 16km, Rychnov nad Kněžnou 25km,

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici dohodou po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF