Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 4+1, 192m2, zahrada 1867m2, Česká Třebová Moravská 223

 

 

4 000 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+1 o  zastavěné ploše 192m2 a zahradou 1867m2 v České Třebové ul. Moravská 223. Dispozice 1. NP: 4+1, koupelna, WC, spíž, 2.NP: půda přes celý dům, podsklepeno cca 75 procent domu.  

V domě jsou vyměněna 2 okna směrem do ulice ostatní jsou dřevěná, topení: plynová kotel Protherm. Inženýrské sítě: plyn v domě, dům je napojen na kanalizaci, voda obecní.

Příjezd k domu Kobylým dolem ze spodní části zahrady, na zahradě kolna.

Dům se nachází v místě s dobrou dostupností, veškerá občanská vybavenost: Konzum, Tesco, Lidl, Kaufland, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 30 dní po podpisu kupní smlouvy, vybavení je dohodou kromě myčky. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF