Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+kk, 97m2, garáž 32m2, zahrada 134m2, Česká Třebová – Havlíčkova 159 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+kk o zastavěné ploše 97m2 a garáží 32m2. Dům se nachází v České Třebové ul. Havlíčkova 159. Dispozice: 1.NP: zádveří, obývací pokoj s kuchyní, 2x pokoj, koupelna společně s WC, sklep cca 4m2, garáž, 2. NP: půdní prostor pro realizaci obytného podkroví. Zůstává kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře. Nový elektrický rozvaděč, plastové vstupní dveře, předokenní žaluzie do ulice. Topení: plynový kotel Junkers s kombinací na teplou vodu, v kuchyni zůstávají krbová kamna. K domu náleží zahrada o velikosti 135m2.

Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností, veškerá občanská vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 10 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF