Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+kk, 84m2, garáž 32m2, zahrada 131m2, Ústí nad Orlicí – Hylváty ul. Pod Lesem 260 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+kk s obytnou plochou 84m2 a garáží 32m2. Dům se nachází v Ústí nad Orlicí – Hylváty, ulice Pod Lesem 260. Dispozice: 1.NP: zádveří, obývací pokoj s kuchyní a výstupem na terasu, koupelna, WC, sklad. 2. NP: 2x pokoj. Okna plastová včetně žaluzií. Rekonstrukce: ½ fasády zateplena, střecha: dům i garáž, topení: plynový kotel Baxi, rozvody topení v mědi, radiátory Korado, teplá voda bojlerem, elektrické rozvody jsou v mědi, všechny rekonstrukce cca před 5lety. Pod schody je prostor 2m2. Dům má novou kanalizační přípojku napojenou na veřejnou kanalizaci, v roce 2022 bude realizace elektrické přípojky do země.

K domu náleží zahrada s krbem a předzahrádkou o celkové velikosti 131m2. Zahrada a garáž jsou přístupné z druhé strany domu s možností parkování. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností do Ústí nad Orlicí nebo České Třebové. Obchody a občanská vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, nádraží, škola, školka 50m. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF