Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, 82m2, zahrada 280m2, Česká Třebová - ul. Dvořákova 1676 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1, zastavěná plocha 82m2. Dům se nachází v České Třebové – ul. Dvořákova 1676. Dispozice: 1.NP: 2x pokoj, kuchyň, koupelna, WC, vstupní chodba, 2. NP: 1x pokoj přes celé podkroví, kuchyňský kout, koupelna-sprchový kout, WC. Rekonstrukce: plastová okna, fasáda, střecha: betonová taška. Topení: plynový kotel, rozvody topení v oceli a mědi, radiátory Korado, komín vyvložkovaný, teplá voda karmou. Zůstávají obě kuchyňské linky, ostatní vybavení je dohodou. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, plyn přiveden do domu. Sklep cca 10m2.  K domu náleží zahrada, kolna a venkovní posezení o celkové velikosti 280m2. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností k nádraží. Obchody a občanská vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 20 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF