Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, 67m2, garáž 24m2, zahrada 94m2, Česká Třebová – U Podhorky 1667 

 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 s garáží 24m2. Dům se nachází v České Třebové ul. U Podhorky 1667. Dispozice: 1.NP: zádveří, obývací pokoj, kuchyň, WC, 2. NP: 2x pokoj, koupelna a půdní prostor. Okna jsou původní dřevěná. Topení: plynový kotel, střešní krytina: pálená taška. Nová kanalizační přípojka. Dům je podsklepen z cca 50 procent.

K domu náleží zahrada o velikosti 94m2 + kolna 11m2. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností, veškerá občanská vybavenost: Konzum, Tesco, Lidl, Kaufland, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 30 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF