Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, 3+1, 235m2, stodola 68m2, altán 16m2, bazén, Dolní Čermná – Jakubovice 44 Prodáno

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1, 3+1 o zastavěné ploše 235m2, stodola 68m2, altán 16m2, dům se nachází v Jakubovicích 44, katastrální území Dolní Čermná. Dispozice: I. NP.: vstupní chodba, kuchyň + 3xpokoj + společenská místnost s kuchyní, kotelna, garáž, sklad dřeva. II.: vstupní chodba, kuchyň + 3xpokoj, balkon, půdní prostor. Topení na tuhá paliva, kotel 12 let starý samotížný, TUV bojlerem, 4x radiátor korado, zbývající původní. Okna dřevěná špaletová, střecha: azbestová šablona. Dům je napojen na septik, který je vyprázdněn, plyn: není. Sklep cca 20m2, bazén, ve stodole je legální studna. K domu náleží zpevněná plocha a zahrada o velikosti 1908m2. Dům se nachází v místě s dobrou dostupností do Lanškrouna a Letohradu.

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 14 dní, Vyklizení nemovitosti je dohodou. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF