Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, 2+1, 135m2, garáž a kolny 92m2, zahrada 504m2, Česká Třebová – ul. Krále Jiřího Prodáno

Prodáno 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1, 2+1 o zastavěné ploše 135m2, garáž plus kolny 92m2, dům se nachází v České Třebové – ul. Krále Jiřího 273. Dispozice: I. NP.: 3+1 koupelna a WC vstupní chodba, II. NP 2+1, koupelna a WC + půdní prostor k vybudování dalšího pokoje. Rekonstrukce: plastová okna ze severní strany, střecha: Onduline, topení v přízemí elektrickými přímotopy v 2. NP tuhá paliva. Teplá voda 2x bojler. Zůstává kuchyňská linka, ostatní vybavení je dohodou. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, plyn přiveden do domu. Sklep cca 12m2.  K domu náleží zpevněná plocha a zahrada o velikosti 504m2. Stromy: třešeň, 2x jabloň. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností. Obchody a občanská vybavenost: Tesco, Lidl, bazén, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 60 po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven. Odkaz na video prohlídku: https://youtu.be/LOfP3c77lG4

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF