Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, 191m2, dvůr 166m2, zahrada 1238m2, Luková 59 Prodáno

 Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 o zastavěné ploše 191m2 v Lukové 59.

Nemovitost je v udržovaném stavu s uzavřeným dvorem 166m2, topení: kombinovaný kotel Viessmann, možnost přitápění tuhými palivy. Kanalizace jímka, voda obecní. Vybavení dle fotografií může dohodou zůstat nebo může být vystehováno. K domu náleží prostory na chov domácích zvířat, zahrada o velikosti 1238m2.  

Dům se nachází mimo záplavovou oblast v místě s perfektní občanskou vybaveností v 6 km vzdáleném Lanškrouně cca 10 minut autem.

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF