Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, 158m2, zaharada 514m2,

Nové Hvězdlice 183 

 

 

 

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 o zastavěné ploše 158m2 v obci Nové Hvězdlice 183, okres Vyškov. Nemovitost je v udržovaném stavu s uzavřeným dvorem a udírnou. Dům je ve slepé ulici s minimálním provozem. Sousedé jsou sezonní. Dešťová voda je využívána na splachování WC. Studna bez zjištěné vydatnosti a čistoty vody. Kanalizace: jímka, topení plynovými přímotopy, Střecha pálená taška. Ze zadní části zahrady vede branka. Na zahradě jsou vzrostlé stromy: švestka, hruška, meruňka, třešeň, 3x jabloň, vlašský ořech, lískový ořech, mirabelka, 2x kiwi, maliny, rybíz 3x, ostružiny, byliny.

Parkování před domem. Zůstává stavební materiál. Občanská vybavenost: Jezdecká stáj, školka, Brno 40km, Vyškov 15km.

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 7 dni po uhrazeni kupní ceny. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF