Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, 132m2, nová okna, Česká Třebová – ul. Riegrova PRODÁNO

PRODÁNO 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 o zastavěné ploše 132m2, který se nachází České Třebové – ul. Riegrova čp 208. Dispozice: 1. NP.: zádveří, 3x pokoj, kuchyň, koupelna, WC, 2. NP.: půdní prostor. Topení je kombinovaným plynovým kotlem Thermona a plynovým přímotopem v obývacím pokoji. Okna do ulice a jedno boční okno jsou nová plastová 3-skla, střešní krytina azbestová šablona. K domu náleží zahrada a zpevněná plocha o velikosti 175m2.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Sklep 6m2. Ve sklepě domu je vlastní studna. Dům má vynikající dostupnost: ZŠ, MŠ, nádraží, pošta, Tesco, Lidl, Kaufland, bazén, sjezdovka, cyklostezka. V případě hypotéky, vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 10 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF