Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, 119m2, zahrada 1734m2, Česká Třebová – Lhotka 70 Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 o zastavěné ploše 119m2, dům se nachází v České Třebové – Lhotka 70. Dispozice: I. NP.: 3+1, zádveří, koupelna a WC,  kuchyň, 3+pokoj se samostatnými vstupy, II. NP půdní prostor. Rekonstrukce: plastová okna, komín, nové odpady, parkovací místo,. Topení: krbovými kamny s rozvodem topení v mědi do jednotlivých místností, deskové radiátory. Teplá voda bojlerem. Nová elektrická a vodovodní  přípojka. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Sklep cca 4m2.  K domu náleží zpevněná plocha, zahrada o velikosti 1734m2. Dům se nachází v místě s dobrou dostupností. Obchody a občanská vybavenost: Tesco, Lidl, bazén, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici od 1.6.2022. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF