Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+kk, 72m2, zahrada 438m2, Česká Třebová – Prokopova 512 Prodáno

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům k rekonstrukci s dispozicí 2+kk o zastavěné ploše 72m2 v České Třebové ulice Prokopova č.p. 512. Dům a zahrada jsou několik let neudržovány. Voda, plyn a elektrika jsou odpojeny, kanalizace: jímka s trativodem. Dům se prodává nevyklizený. Okna a vstupní dveře jsou dřevěné, střecha azbestová šablona. Sklep 5m2. K domu náleží zahrada o velikosti 438m2.

Dům se nachází v místě s perfektní dostupností do Konzumu, Tesca Lidlu, Kauflandu, mateřské školky, základní školy, lesa, ski a bike park Peklák. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 14 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF