Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+kk, 4+1, garáž, terasa, 193m2, zahrada 214m2,

Rybník 193 u České Třebové

 

Prodáno 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 2+kk a 4+1 s terasou o zastavěné ploše 193m2 v Rybníku 193 u České Třebové. Dispozice 1. NP: 2+kk, garáž, WC kotelna, uhelna, sklípek pod schodama, 2.NP: 4+1, koupelna, WC, terasa, balkon.
V domě je vyměněno 6 hlavních oken, do střešní konstrukce je zafoukaný minerální izolační granulát. Inženýrské sítě: plyn v domě, dům je napojen na kanalizaci, voda obecní, dva elektroměry pro přízemí a patro. Topení na tuhá paliva se zásobníkem uhlí. Dobrá dostupnost do školy, školky, zastávka autobusu, obchod, hospoda.
Možnost dokoupit parcelu o velikosti 2125m2 cca 60m2 od domu za 2 259 000,- Kč - voda studna, možnost napojení na inženýrské sítě. Na parcele stavby: zahradní domek, garáž, sklad se sklepem cca 9m2 a skleník. Oplocené 3 strany plus brána. Dostupnost parcely z dvou stran. Stromy: třešeň 1x, švestka 2x, jabloně 6x. Přístup po zpevněné cestě.
V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 30 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF