Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+1, 81m2, zahrada 176m2, Janovičky 28, 565 43 Zámrsk - Janovičky

 

2 800 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zateplený rodinný dům s dispozicí 2+1 zastavěné ploše 50m2, užitná plocha 81m2 na adrese: Janovičky 28, 565 43 Zámrsk - Janovičky. Dispozice 1. NP: 1+1. sklep cca 3m2, 2.NP: pokoj koupelna s WC. Okna plastová, střešní krytina pálená taška.
Inženýrské sítě: plyn: Ne, kanalizace a voda: obecní, elektrika v mědi v celém domě. Topení na tuhá paliva, kamna s výměníkem do radiátorů. Zahrada 176m2.
Dům je v místě s perfektní dostupností do Vysokého Mýta. Veškerá občanská vybavenost cca 5 min autem.
V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je pronajat bezproblémovým nájemníkům již po dobu 4 let, měsíční výnos 10 000,- Kč, nejlépe nemovitost koupit i se stávajícími nájemníky, nájemní smlouva je do 03/2025. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF