Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+1, 4+kk, 90m2, garáž, bazén, zahrada 363m2, Česká Třebová – ul. V. Nejedlého 1200 PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 2+1, 4+kk o zastavěné ploše 90m2, garáž 21m2 bazén 6mx3,5m, kolna + dílna 29m2, dům se nachází v České Třebové – ul. V. Nejedlého 1200. Dispozice: I. NP.: 2+1 koupelna a WC vstupní chodba, II. NP 4+kk, WC. Rekonstrukce: plastová okna, fasáda zatepleno 5cm polystyrenem, střecha: kanadský šindel. Topení: plynový kotel v kombinaci kotel na pelety /5let/, radiátory Korado, komín vyvložkovaný. teplá voda bojlerem. Zůstává kuchyňská linka, ostatní vybavení je dohodou. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, plyn přiveden do domu. Sklep cca 12m2.  K domu náleží zpevněná plocha, zahrada a prostorný skleník o velikosti 363m2. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností. Obchody a občanská vybavenost: Tesco, Lidl, bazén, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 10 po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF