Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+1, 3+kk, 103m2, zahrada 904m2, Mladějov na Moravě 137

 

4 150 000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 2+1 a 3+kk o zastavěné ploše 103m2 v Mladějově na Moravě 137. Dispozice 1. NP: 2+1. Podsklepeno cca 60 procent, 2.NP: 3+1. 

Kuchyň v 1. NP je po rekonstrukci před 4 lety

Kuchyň v 2. NP je po rekonstrukci před 18 lety

Okna plastová včetně sítí proti hmyzu. Střešní krytina pálená taška.

Inženýrské sítě: plyn v ulici, Kanalizace: nové odpady -  septik, voda obecní, elektrika 220/380V – každé patro má svoji přípojku. Topení na tuhá paliva – peletky, komín nový před10 lety.

Zastřešené posezení včetně venkovní kuchyně, prostorní dílna. Součástí prodeje je vířivka  

Dům je v klidním místě, škola v Kunčině 1-9 třida cca 5 min

V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 60 dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF