Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+1, 3+1, garáž, 115m2, zahrada 974m2, Česká Třebová – Prokopova 457 

 

Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 2+1 a 3+1 o zastavěné ploše 115m2 v České Třebové ulice Prokopova 457. Dispozice 1. NP: 2+1, garáž, WC, koupelna, podsklepeno cca 50 procent, mezipatro koupelna, WC, sklad 2.NP: 3+1.
Okna jsou nová dřevěná eurookna. Inženýrské sítě: plyn v chodníku, dům je napojen na kanalizaci cca 3 roky nová přípojka, voda obecní, elektrika 220/380V. Topení na tuhá paliva ve sklepě. Zateplena ¼ domu. Podlahy jsou zachovalé parkety. Dům je v klidním místě s vynikající dostupností do školy, školky, veškerá občanská vybavenost: Konzum, Tesco, Lidl, Kaufland, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici dohodou po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF