Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+1, 2+1, 110m2, garáž, zahrada 529m2, Česká Třebová – ul. Kozlovská 961 Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 2+1, 2+1 o zastavěné ploše 110m2, garáž 21m2, dům se nachází v České Třebové – ul. Kozlovská 961. Dispozice: I. NP.: vstupní chodba 2+1 koupelna a WC, II. NP 2+1, koupelna, WC. Rekonstrukce: koupelna v 2. NP. Topení: elektrokotel. Zůstává kuchyňská linka, ostatní vybavení je dohodou. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, plyn není přiveden do domu. Sklep cca 70 procent.  K domu náleží zpevněná plocha a zahrada o velikosti 529m2. Dům se nachází v atraktivním místě s dobrou dostupností. Obchody a občanská vybavenost: Tesco, Lidl, bazén, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 30dní po podpisu kupní smlouvy. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF