Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+1, 126m2, zahrada 953m2, Česká Třebová – U Dvora 90 Prodáno

Prodáno 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 2+1 o zastavěné ploše 126m2, dům se nachází v České Třebové – U Dvora 90. Dispozice: I. NP.: 2+1, zádveří, koupelna společně s  WC,  kuchyň, 2x pokoj, jeden pokoj je přístupný ze zádveří, druhý přes kuchyň, II. NP půdní prostor. Rekonstrukce: 3x nové okno, rozvody elektriky v mědi, topení v mědi,

Topení: kotel na tuhá paliva Dakon 20. Teplá voda bojlerem s výměníkem.

Nová elektrická a vodovodní  přípojka. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Sklep cca 45m2. Plyn není přiveden do domu, vede v ulici.

K domu náleží zpevněná plocha a zahrada o velikosti 953m2. Dům se nachází v místě s dobrou dostupností. Obchody a občanská vybavenost: Tesco, Lidl, bazén, nádraží, škola, školka. V případě hypotéky vám může dát nezávaznou nabídku náš hypoteční specialista. Dům je k dispozici za 10 dní po podpisu kupní smlouvy. Půdní prostor nebude vyklizen. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF