Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 2+1, 111m2, zahrada 844m2, Česká Třebová - Rudoltičky 383 PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji kamenný rodinný dům z roku 1839 v České Třebové – ul. Rudoltičky 383 o zastavěné ploše 111m2. Při vstupu vlevo jsou 2 místnosti původní koupelna a dílna, v 2.NP. je dispozice 2+1 a stodola, v 3.NP je možnost vybudování půdní vestavby. Poslední rekonstrukce byla v roce 1937. Dům je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Sítě: elektrika, voda jsou zavedeny do nemovitosti, odpad je do trativodu. Součástí prodeje jsou 2 parcely o celkové velikosti 448m2 přístupné po obecné komunikaci vzdálené vzdušnou čarou cca 50m od domu dle fotografie. Nemovotost se prodává s vybavením dle fotografií /kuchyň, kamna, stůl židle, skříň/ nebo může být dohodou vystěhováno, okna jsou původní dřevěná. K zahradě parcelní číslo 474/6 se vztahuje věcné břemeno jízdy a chůze pro sousední dům čp. 370 dle fotografie. Nemovitost je volná za 30 dní po podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF