Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem obchodní plochy 200m2 a skladových prostor 180 m2 Česká Třebová – Moravská 1908 Pronajato

Výše ceny nájmu bude sdělena telefonicky. Kauce dohodou. Provize realitní kanceláře je 8000,- Kč.

 

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu obchodní plochu 200m2 a skladové prostory 180 m2 v Česká Třebová – ul. Moravská 1908.

Budova je u hlavní silnice č. 14 při výjezdu z České Třebové směr Svitavy, Lanškroun. Příjezd ze zadní části pro zásobování. Mezi 1.NP a 2.NP je výtah. Měřidla jsou samostatná pro plyn, elektriku, vodu. Topení plynovým kotlem.     

Objekt je k dispozici od 1.5.2022 po podpisu nájemní smlouvy. Výše ceny nájmu bude sdělena telefonicky. Kauce dohodou. Provize realitní kanceláře je 8000,- Kč.

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF