Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

Pronájem kanceláře 18 m2, Česká Třebová – Podbranská 971 

 

 

Nájemné je 3 800,- Kč + energie: 500,-, kauce 10 000,- Kč, provize realitní kanceláře 10 000,-Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář 18m2 se sociálním zařazením v České Třebové - ulice Podbranská 971

Vybavení dle fotografií může zůstat, v místnosti s WC lze vybudovat sprchový kout. Vytápění je plynovým kotlem a podružným radiátorem. Ke kanceláři je možné dokoupit parkování za 200,- Kč za měsíc. 

Kabelová televize a internet: ano. Celý komplex se nachází v klidné části blízko centra České Třebové v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, zdravotnické zařízení, restaurace. Kancelář je volná ihned po podpisu nájemní smlouvy. Kuřáci: dohodou. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je 3 800,- Kč + energie: 500,-, kauce 10 000,- Kč, provize realitní kanceláře 10 000,-Kč. Energetická třída: F

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF