Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem kanceláře 18,5m2, Česká Třebová – Masarykova 1293

 

Měsíční nájemné je 3500,- Kč včetně energií, provize realitní kanceláře je 11000,-Kč, kauce není.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář o velikosti 18,5m2 v 1. patře v bytovém domě v České Třebové ul. Masarykova 1293. Kancelář se nachází na frekventovaném místě, součástí vybavení je možnost využití společné kuchyně, WC je pánské a dámské. Na podlaze je PVC, plastové okno do ulice. Záměrem je dlouhodobý pronájem. Měsíční nájemné je 3500,- Kč včetně energií, provize realitní kanceláře je 11000,-Kč, kauce není. Energetická třída: G Kancelář je k dispozici za 10 dní po podpisu nájemní smlouvy.    

 

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF