Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 4+kk, 87m2, Česká Třebová – J. Pácla 171 Pronajato

Nájemné ,- Kč + elektrika a plyn, kauce ,- Kč. Byt je volný ihned po podpisu nájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře ,- Kč

 

Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 4+kk o podlahové ploše 87m2, který se nachází v 2. NP rodinného domu v České Třebové – J. Pácla 171. Byt je po rekonstrukci, plastová okna, kuchyňská linka včetně trouby, varné desky, nová koupelna. Topení a teplá voda plynovým kotelm Baxi. Byt se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností: Tesco, Lidl kaufland, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, nádraží.

Domácí zvířata: dohodou, Kuřáci: Dohodou, Energetická třída G. Nájemné ,- Kč + elektrika a plyn, kauce ,- Kč. Byt je volný ihned po podpisu nájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře ,- Kč.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF