Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 3+kk, 85m², Lanškroun - Purkyňova 106, pravý byt Pronajato

Pronajato

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk o podlahové ploše 85m2, který se nachází v 2. NP bytového domu v Lanškrouně – ulice Purkyňova 106, byt je po kompletní rekonstrukci. Dispozice bytu: 3+kk+galerie mezonetu (koncipována jako pracovna nebo možnost spaní pro návštěvy) + oddělené WC a koupelna. K bytu náleží komora v bytě + sklep 6m2. Byt je vybaven: klimatizací, kuchyňská linka s vestavěnou myčkou, troubou a indukční deskou; dveřní videotelefon.
Vytápění: vlastní plynový kondenzační kotel, možnost dálkového ovládání. Energetická náročnost budovy: C, dům při rekonstrukci kompletně tepelně zaizolován.
Nájem: 16 000 Kč + záloha na vodu (vyúčtování dle skutečné spotřeby). Plyn, elektřina, internet budou napsány na nájemníka, kauce: 32 000,- Kč, platba do 10. dne v měsíci, provize realitní kanceláři: 16 000,- Kč.
Nájemníci: slušní, pracující, kuřáci NE, zvířata po dohodě. Možnost zřízení trvalého pobytu. Byt je volný od září 2024 po podpisu nájemní smlouvy.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF