Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 3+1/lodžie, 65m2, po kompletní rekonstrukci, Česká Třebová – Křib 1806

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3+1 s lodžií o podlahové ploše 64,88m2. Byt se nachází v 1. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Křib 1806. Byt je po kompletní rekonstrukci, plastová okna včetně žaluzií, kuchyňská linka včetně sporáku, lednice, mikrovlnné trouby, digestoře, v koupelně pračka, další veškeré vybavení dle fotografií je součástí pronájmu. Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností: obchody Quanto, Billa, Lidl, tesco, kaufland, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, nádraží, zastávka autobusu. Domácí zvířata: NE pouze malá, Kuřáci: NE, Energetická třída F. Nájemné ,- Kč + energie: ,- + elektrika, kauce ,- Kč. Byt je volný za 10 dní po podpisu nájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře ,- Kč.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF