Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 3+1 /L, 87m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – Lhotka 198

 

 

 

 

 

Nájemné je 10.000,- Kč + energie: 4500,- + elektrika a plyn bude převeden na nájemce, provize realitní kanceláře je 10 000,- Kč, kauce je 20.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 3+1/lodžie o podlahové ploše 87m2, který se nachází ve 3. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Lhotka 198. V rekonstruovaném  bytovém jádře je nová kuchyňská linka včetně sporáku a digestoře, nové interiérové dveře, okna jsou plastová včetně žaluzií. V pokojích jsou PVC. Orientace pokojů je na J-Z. Bytový dům se nachází v místě s dobrou dostupností do: Tesco, Lidl, Kaufland, mateřskou školku, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace, zastávka autobusu vše chůzí do pár minut. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního, plavecký bazén, sjezdovka. Byt je volný za 7 dní po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: lodžie. Nájemné je 10.000,- Kč + energie: 4500,- + elektrika a plyn bude převeden na nájemce, provize realitní kanceláře je 10 000,- Kč, kauce je 20.000,- Kč. Energetická třída: C

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF