Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 3+1/balkon 120m2, Česká Třebová - ul. U Spořitelny 72 Pronajato

Nájemné je ,- Kč + měsíční předpis 920,- + plyn, elektrika + voda 200,- Kč/osoba, kauce 20.000,- Kč, provize realitní kanceláře 8 000,-Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt v historickém centru České Třebové, byt je o dispozici 3+1 s balkonem o podlahové ploše 120m2, který se nachází v 3.NP v ulici U Spořitelny 72. Byt je po rekonstrukci: nové podlahové krytiny 2x pokoj + kuchyň, plynový kotel, zůstává kuchyňská linka dle fotografií. Okna jsou dřevěná špaletová. Každý pokoj má samostatný vstup z chodby, samostatné WC. Venku je k dispozici dvorek. Parkování bez karty v ulici U Spořitelny.  

Kompletní občanská vybavenost: Tesco, Lidl, Kaufland, zdravotnické zařízení, restaurace. Byt je volný ihned po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, Kuřáci: dohodou. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je ,- Kč + měsíční předpis 920,- + plyn, elektrika + voda 300,- Kč/osoba, kauce 20.000,- Kč, provize realitní kanceláře 8 000,-Kč. Energetická třída: G průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF