Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 2+kk, lodžie, 45m2, po kompletní rekonstrukci, Česká Třebová – Trávník 1906 Pronajato

Nájemné ,- Kč + energie: ,- + elektrika, kauce ,- Kč. Byt je volný za 7 dní hned po podpisu podnájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře ,- Kč. 

Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+kk s lodžií mezipatře o podlahové ploše 45m2. Byt se nachází se v 5. patře bytového domu v České Třebové – Trávník1906. Byt je po kompletní rekonstrukci ještě nebydlený, okna plastová, kuchyňská linka včetně trouby, indukční varné desky, digestoře, myčky. V koupelně možnost připojení pračky. Sklep: ano. Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností: Quanto, Billa, Lidl, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, zastávka autobusu, nádraží. Domácí zvířata: dohodou, Kuřáci: dohodou, Energetická třída C. 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF