Pronájem 2+kk, 65m2, Česká Třebová - ul. Pražského 465 PRONAJATO

Nájemné je 10 000,- Kč + elektrika cca: 2500,- Kč + voda 150,- Kč/osoba, kauce 20.000,- Kč, provize realitní kanceláře 7000,-Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu bezbariérový byt 2+kk o podlahové ploše 65 m2, který se nachází ve 1.NP v České Třebové - ulice Pražského 465. Byt je po kompletní rekonstrukci: elektroinstalace, topení – radiátory Korado, nové podlahy, kuchyňská linka včetně varné desky trouby, digestoře. Bude instalováno osvětlení, zárubně včetně dveří a nalepena folie na okno v koupelně. Byt se nachází v klidném místě, blízko centra České Třebové. Kompletní občanská vybavenost: Nádraží ČD,  ČAD,  Tesco, Lidl, Kaufland, zdravotnické zařízení, restaurace. Byt je volný od 1.7.2021 po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: Ne, Kuřáci: Ne. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je 10 000,- Kč + elektrika cca: 2500,- Kč + voda 150,- Kč/osoba, kauce 20.000,- Kč, provize realitní kanceláře 7000,-Kč. Energetická třída: G průkaz není vyhotoven.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Ing. Václav Beran

 

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář