Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 2+1, 72m2, po rekonstrukci, Česká Třebová – Dr. E. Beneše 651 Pronajato

Nájemné ,- Kč + energie: ,- + plyn, elektrika, kauce ,- Kč. 

Provize realitní kanceláře ,- Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu bezbariérový, samostatně vytápěný byt 2+1 o podlahové ploše 72m2. Nachází se v přízemí v zadní části bytového domu v České Třebové, Dr. E. Beneše 651, s výhledem mimo silnici. Byt je po rekonstrukci a vybavený. Topení je vlastním plynovým kotlem.

Možnost parkování automobilu v částečně uzavřeném dvoře. V oddělené budově ve dvoře uložení kol a kočárků. Možnost venkovního grilování.  Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností: Lidl, Kaufland, Tesco, mateřská školka, základní škola, sjezdovka, plavecký bazén, restaurace, zastávka autobusu, nádraží ČD - spojení do Ústí nad Orlicí, Pardubic, Prahy, Olomouce. Domácí zvířata: Ne, Kuřáci: Ne, Energetická třída D.

Nájemné ,- Kč + služby, voda, elektřina a plyn, kauce ,- Kč. Byt je volný po podpisu nájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře ,- Kč.

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF