Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 2+1, 55,9m2, Ústí nad Orlicí – ul. Špindlerova 1148 Pronajato

Nájemné je ,- Kč + měsíční předpis: 1680,- + voda 200,- Kč/osoba + elektrika 1000 a plyn 2500, provize realitní kanceláře je 8 000,- Kč a kauce je 20.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 o podlahové ploše 55,9m2 včetně sklepa 4,96m2 , který se nachází v 1. NP bytového domu v Ústí nad Orlicí – ulice Špindlerova 1148. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně sporáku. Topení je vlastním kombinovaným plynovým kotlem, radiátory Korado, rozvody topení v mědi, okna plastová, nové podlahové krytiny, elektrické rozvody v mědi. Hned u domu je možnost záhonku pro vlastní pěstování.

Celý bytový komplex se nachází blízko centra Ústí nad Orlicí v místě dobré dostupnosti, má kompletní občanskou vybavenost: Tesco, Lidl, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace, plavecký bazén. V místě i nejbližším okolí je možnost aktivního sportovního, cyklo a turistického vyžití. Byt je volný za 10 dní po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: Ne. Nájemné je ,- Kč + měsíční předpis: 1680,- + voda 200,- Kč/osoba + elektrika 1000 a plyn 2500, provize realitní kanceláře je 8 000,- Kč a kauce je 20.000,- Kč. Energetická třída: D

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF