Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 1+kk, 37m2, centrum, Česká Třebová – ul. J. Drobného 1620 Pronajato

 

 

Pronajato 

 

 

Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie ,- + elektrika. Kauce ,- Kč, provize realitní kanceláře ,-Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu, středový energeticky nízkonákladový byt 1+kk, o podlahové ploše 37m2, který se nachází v 1. patře zatepleného cihlového domu v České Třebové /centrum/ - ulice J. Drobného 1620. V bytě jsou nová okna, součástí vybavení bytu je kuchyňská linka, sporák, podlahová krytina linoleum. Byt se nachází v centru České Třebové - místě perfektní dostupnosti. Byt je volný ihned po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, kuřáci: dohodou nekouřit v bytě. Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie ,- + elektrika. Sklepní koje 3m2, Kabelová televize: ANO. Energie budou převedeny na nájemce, kauce ,- Kč, provize realitní kanceláře ,-Kč. Energetická skupina: G

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF