Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 1+1, 37m2, Česká Třebová – Trávník 1999 Pronajato

Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie: ,- Kč + elektrika, plyn bude převedeno na nájemce, provize realitní kanceláře ,- Kč, Kauce ,-Kč.

 

Pronajato

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1+1 o podlahové ploše 37m2, který se nachází ve 1. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Trávník 1999. V bytě jsou plastová okna včetně žaluzií, kuchyň včetně sporáku, digestoře, lednice, pračky. Vytápění je dálkové na radiátorech jsou odpočtová měřidla termostatické hlavice. Byt se nachází v centru České Třebové - místě perfektní dostupnosti, zdravotní středisko, obchod, škola, školka, vše chůzí cca 5 minut. Byt je volný ihned po podpisu nájemní smlouvy. Domácí zvířata: dohodou, Kuřáci: pouze el. cigareta, kabelová televize, internet: Ano.

Majitel má záměr pronajímat dlouhodobě. Nájemné je ,-Kč/měsíc + energie: ,- Kč + elektrika, plyn bude převedeno na nájemce, provize realitní kanceláře ,- Kč, Kauce ,-Kč. Energetická skupina: D

Podívejte se prosím na 3D sken nemovitosti, získáte tak detailní přehled ohledně nemovitosti, v modelu lze měřit a procházet nemovitost po jednotlivých bodech. Díky tomu máte lepší představu o prostoru.

Videoprohlídka

3D scan

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF