Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 1+1, 36m2, Česká Třebová – Trávník 2000 Pronajato

Nájemné ,- Kč + energie: 1984,- Kč + elektrika a plyn, kauce 15.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu bezbariérový byt 1+1 o podlahové ploše 36m2, který se nachází v 6. patře zatepleného bytového domu v České Třebové – Trávník 2000. Byt je po rekonstrukci, plastová okna včetně žaluzií, zůstává kuchyňská linka včetně sporáku, lednice, pračky, mikrovlnné trouby, obývací stěny, stůl, 2 židle. Dohodu může být ponechána nepoužitá postel za 10 000,- Kč a přenechání modemu ke kabelové televizi za 500,- Kč. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla a termostatické hlavice. Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností:  Quanto, Tesco, Lidl, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, nádraží.

Domácí zvířata: pes NE, ostatní dohodou, Kuřáci: Dohodou, Energetická třída C. Nájemné ,- Kč + energie: 1984,- Kč + elektrika a plyn, kauce 15.000,- Kč. Byt je volný za 7 dní po podpisu nájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře 10.000,- Kč.

 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF