Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podnájem 3+1/L , 90m2, po renovaci, Česká Třebová – Trávník 1982 Pronajato

Nájemné  Kč + elektrika a plyn, kauce - Kč. Byt je volný od 1. března 2022 po podpisu podnájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře 8.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému podnájmu družstevní byt o velikosti 3+1 s lodžií o podlahové ploše 90m2 včetně sklepa 4,65m2. Byt se nachází se ve 2. NP bytového domu v České Třebové – Trávník 1982.

Byt je vymalovaný, plastová okna včetně žaluzií, nové interiérové dveře, podlahy, nová kuchyň včetně spotřebičů: lednice, trouba, varná deska, myčka, digestoř. Na radiátorech jsou odpočtová měřidla a termostatické hlavice.

Bytový dům se nachází v místě s výbornou občanskou vybaveností:  Billa, Tesco, Lidl, mateřská školka, základní škola, plavecký bazén, restaurace, zastávka autobusu. Domácí zvířata: pes, kočka: NE. Kuřáci: pouze balkon,

Energetická třída G. Nájemné  Kč + elektrika a plyn, kauce - Kč. Byt je volný od 1. března 2022 po podpisu podnájemní smlouvy. Provize realitní kanceláře 8.000,- Kč. 

Videoprohlídka

Ing. Václav Beran

 

 

 

V realitách jsem od roku 2006. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejlepší cenu a aby nastala vzájemná spokojenost smluvních stran. 

Přečtěte si prosím mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. http://vaclavberan.cz/reference 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě prosím kontaktovat, telefon: 776 773 380, vaclav.beran@reality-bv.cz 


Ing. Václav Beran

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF